Audi Q2
1.0 TFSI Sport AUTOMAAT|NL AUTO|PDC|MATRIX LED|NARDO
Direct kopen, basisprijs: € 16.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.950,-
LEASEPRIJS: € 279,36 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q2 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TFSI Sport AUTOMAAT|NL AUTO|PDC|MATRIX LED|NARDO |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 april 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 151.334 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 279,36 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | SL-393-R |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 585 kg |
| Gewicht: | 1.215 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Getint glas
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Premium kleur
- Speciale kleur
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Verlaagde carrosserie
- Warmtewerend glas
- lichtmetalen velgen
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- Navigatiesysteem
- Smartphone integratie
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder en multifunctioneel
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hemelbekleding donker
- Sfeerverlichting
- Sportstuur leder
- Unikleur/pastel